Eesti Maaülikooli Sordivaramu
Toggle navigation
Esileht
Õunviljalised
Luuviljalised
Marjakultuurid
Soovitussortiment
Mahekasvatajale
Otsi
Luuviljalised · Maguskirss
Eesti sordid
Anne
Anu
(P)
Arthur
(ÄK)
Elle
(K)
Ene
Irma
Johan
Kaie
Karmel
(K)
Kaspar
Madissoni roosa
(K)
Meelika
(ÄK)
Mupi
(K)
Norri
(K)
Piret
Polli murel
(K)
Polli rubiin
Tontu
Tõmmu
Veidenbergi maguskirss
Eesti päritolu aretised
Elo
Eva
Helepunane
Helgi
Hiline 19
Jaago
Jaama maguskirss
Kadrin
Kalju
Kari
Katike
Marje
Nurme
Polli 1-13
Polli 11-4
Polli 15-2
Polli 16-3
Polli 18-11
Polli 18-12
Polli 18-14
Polli 18-15
Polli 18-5
Polli 19-3
Polli 19-4
Polli 19-8
Polli 23-11
Polli 3-8
Polli 4-13
Polli 5-1
Polli 5-13
Polli 6-1
Polli 7-5
Polli 8-4
Polli kõhrkirss
Polli roosa
Raimu
Reelu
Suur punane
Taki
Tiia
Tiki
Vekk
Introdutseeritud sordid
Adelina
Bryansk 3-36
Dönissen's Gelbe Knorpelkirsche
(K)
Elton
Granatnaja
Gronkavaja
Iput
Jurgita
Leningradskaja chernaja
(ÄK)
Ovstuženka
Poeesia
Rivan
Severnaja
Zorka
Tjuttševka
Van
Luuviljalised · Hapukirss
Eesti sordid
Nõmme liivakirss
(K)
Eesti päritolu aretised
Rõhu hapukirss
Saare kirss
Introdutseeritud sordid
Birjulovskaja 6/26
Diemitzer Amarelle
(K)
Excellenz von Hindenburg
(K)
Griot Moskovski
Griot Seridko
Kampesur
(K)
Läti-Leedu madalkirss
(ÄK)
Mudiste hapukirss
Novella
(P)
Pamjati Vavilova
Podarok utchiteljam
Schattenmorelle
Shokoladnitsa
Subbotinskaja
Zhukovskaja
Turgenevka
(ÄK)
Luuviljalised · Ploom
Eesti sordid
Amitar
Ave
(ÄK)
Hiiu sinine
Julius
(K)
Kadri
(ÄK)
Kressu
Liisu
(ÄK)
Märjamaa
(K)
Noarootsi punane
(K)
Polli munaploom
Pärnu sinine
Radiolus
Sargen
Suhkruploom
(K)
Suur tõll
Tartu punane
Vikana
Vilmitar
Vilnor
Eesti päritolu aretised
Aksel
Eve
Jorru
Kihelkonna
(P)
Milvi
Olümpia
Polli 14-17
Polli 17-3
Polli 18-2
Polli 21-1
Polli Emma
Raska roosa
Reetta
Suur ümmargune
Tartu sinine
Villu
Volli ploom
Introdutseeritud sordid
Asaloda
Bluefree
Bolhovtšanka
Bolnõška
Dalikatnaja
Duke of Edinburgh
(ÄK)
Emma Leppermann
(ÄK)
Euraasia 21
Favorite de Sultane
Inese
Iskra
Jefferson
Jubileum
(K)
Kantemirovka
Karminnaja Žukova
Kiiev
Krasa Orlovštšinõ
Krasnaja dessertnaja
Kroman
Kubanskaja Kometa
(ÄK)
La Crescent
Lama
Liivi kollane munaploom
(ÄK)
Lodva
Mara
(K)
Matjunini 9-250
Matvejevi 1-41
Mount Royal
Naidena
Neženka
Orlovskaja Metšta
Orlovskij Suvenir
Perdrigon
(ÄK)
Pramen
Prunus americana 89-1-10
Putešestvennitsa
Renklod Haritonovoi
(ÄK)
Renklod Jenikejeva
(K)
Renklod kolhozni
Renklod rannii Donetskij
Skoroplodnjaja
Smolinka
Solnõška
Stanley
Zaretšnjaja rannjaja
Todd
Tulskaja tšernaja
Underwood
Vengerka krupnoplodnaja
Vetraz
Victoria
(ÄK)
Violetta
Vitba
Volžskaja krassavitsa